Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Asker Drengsrud Tigre J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker Drengsrud Tigre
Asker SKK Gutter 8 (født 2011) Asker SKK 4 Løvene
Asker SKK Gutter 8 (født 2011) Asker SKK 8
Asker SKK Gutter 8 (født 2011) Asker SKK 6
Asker SKK Gutter 8 (født 2011) Asker SKK 7
Asker SKK Gutter 8 (født 2011) Asker SKK 4 Ulvene
Asker SKK Gutter 9 (født 2010) Asker SKK Bondi 1
Asker SKK Gutter 9 (født 2010) Asker SKK Bondi 3
Asker SKK Gutter 9 (født 2010) Asker SKK Bondi 2
Asker SKK Gutter 9 (født 2010) Asker SKK Drengsrud 2
Asker SKK Gutter 9 (født 2010) Asker SKK Drengsrud 1
Asker SKK Gutter 9 (født 2010) Asker SKK G9 LT 6 1
Asker SKK Gutter 9 (født 2010) Asker SKK G9 LT 5
Asker SKK Gutter 10 (født 2009) søndag Asker SKK G10 Asker 4
Asker SKK Gutter 10 (født 2009) søndag Asker SKK G10 Asker 2
Asker SKK Gutter 11 (født 2008) Asker SKK Asker Bondi 1
Asker SKK Gutter 11 (født 2008) Asker SKK Asker Bondi 2
Asker SKK Gutter 11 (født 2008) Asker SKK 2
Asker SKK Gutter 11 (født 2008) Asker SKK 3
Asker SKK Gutter 12 (født 2007) Asker SKK Jansløkka
Asker SKK Jenter 8 (født 2011) Asker SKK Drengsrud Rangers
Asker SKK Jenter 8 (født 2011) Asker SKK Drengsrud Vikings
Asker SKK Jenter 8 (født 2011) Asker SKK Drengsrud Warriors
Asker SKK Jenter 8 (født 2011) Asker SKK Drengsrud Stars
Asker SKK Jenter 9 (født 2010) Asker SKK 3 Jansløkka
Asker SKK Jenter 9 (født 2010) Asker SKK 2 Asker Drengsrud 2
Asker SKK Jenter 9 (født 2010) Asker SKK 1 Asker Drengsrud 1
Asker SKK Jenter 9 (født 2010) Asker SKK 4 Jansløkka
Asker SKK Jenter 9 (født 2010) Asker SKK Asker 6
Asker SKK Jenter 9 (født 2010) Asker SKK Asker 5
Asker SKK Jenter 10 (født 2009) lørdag Asker SKK Borgen
Asker SKK Jenter 10 (født 2009) søndag Asker SKK Drengsrud
Asker SKK Jenter 10 (født 2009) søndag Asker SKK Jansløkka 2
Asker SKK Jenter 10 (født 2009) søndag Asker SKK Jansløkka 1
Asker SKK Jenter 11 (født 2008) Asker SKK j11 Asker 3
Asker SKK Jenter 11 (født 2008) Asker SKK 1
Asker SKK Jenter 11 (født 2008) Asker SKK 2
Asker SKK Jenter 11 (født 2008) Asker SKK J11 LT 2
Asker SKK Jenter 12 (født 2007) Asker SKK
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) søndag Asker SKK Drengsrud Ladybugs
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) søndag Asker SKK Jansløkka Gul
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) søndag Asker SKK 4 ASK Drengsrud Tigers
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK Jansløkka Blå
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK Jansløkka Rød
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK Jansløkka Hvit
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK Jansløkka Svart
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK 1 ASK Drengsrud Snakes
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK 2 ASK Drengsrud Bulls
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK 5 ASK Drengsrud Sharks
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK 3 ASK Drengsrud Lions
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK Bondi Lions
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK Bondi Tigers
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK Drengsrud Sebra J7
Asker SKK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Asker SKK - Jansløkka Grønn
Billingstad IF - Fotball Gutter 8 (født 2011) Billingstad IF - Fotball Lag 2
Billingstad IF - Fotball Gutter 8 (født 2011) Billingstad IF - Fotball Lag 1
Billingstad IF - Fotball J6/G6 mini (født 2013) Billingstad IF - Fotball 2 BIF BLACKS
Billingstad IF - Fotball J6/G6 mini (født 2013) Billingstad IF - Fotball 1 BIF BLUES
Billingstad IF - Fotball J7/G7 mini (født 2012) lørdag Billingstad IF - Fotball 1 Billingstad Blå
Billingstad IF - Fotball J7/G7 mini (født 2012) lørdag Billingstad IF - Fotball 3 Billingstad Grønn
Billingstad IF - Fotball J7/G7 mini (født 2012) lørdag Billingstad IF - Fotball 2 Billingstad Rød
Billingstad IF - Fotball J7/G7 mini (født 2012) lørdag Billingstad IF - Fotball Wolves
Billingstad IF - Fotball J7/G7 mini (født 2012) lørdag Billingstad IF - Fotball Tigers
Bødalen IF Jenter 10 (født 2009) søndag Bødalen IF Galacticos
Bødalen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Bødalen IF Havørner
Bødalen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Bødalen IF Bjørner
Bødalen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Bødalen IF Gauper
Dikemark IF Gutter 8 (født 2011) Dikemark IF The Sharks
Dikemark IF Gutter 8 (født 2011) Dikemark IF The Dolphins
Dikemark IF Gutter 8 (født 2011) Dikemark IF The Whales
Dikemark IF Gutter 9 (født 2010) Dikemark IF 2
Dikemark IF Gutter 9 (født 2010) Dikemark IF 1
Dikemark IF Gutter 9 (født 2010) Dikemark IF 3
Dikemark IF Jenter 8 (født 2011) Dikemark IF 2
Dikemark IF Jenter 8 (født 2011) Dikemark IF 1
Dikemark IF Jenter 9 (født 2010) Dikemark IF 1 Blå pumapote
Dikemark IF Jenter 9 (født 2010) Dikemark IF 2 Hvit leopardstjerne
Dikemark IF J6/G6 mini (født 2013) Dikemark IF Torsløkka
Drøbak-Frogn IL Gutter 8 (født 2011) Drøbak-Frogn IL
Eiker/Kvikk, IF Gutter 12 (født 2007) Eiker/Kvikk, IF
Fossum IF Gutter 12 (født 2007) Fossum IF
Frisk Asker, IF Gutter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF 1
Frisk Asker, IF Gutter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF 6
Frisk Asker, IF Gutter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF 4
Frisk Asker, IF Gutter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF 3
Frisk Asker, IF Gutter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF 2
Frisk Asker, IF Gutter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF 5
Frisk Asker, IF Gutter 9 (født 2010) Frisk Asker, IF Frisk Asker 3
Frisk Asker, IF Gutter 9 (født 2010) Frisk Asker, IF Frisk Asker 1
Frisk Asker, IF Gutter 9 (født 2010) Frisk Asker, IF Frisk Asker 2
Frisk Asker, IF Gutter 10 (født 2009) lørdag Frisk Asker, IF Lions
Frisk Asker, IF Gutter 10 (født 2009) lørdag Frisk Asker, IF Bears
Frisk Asker, IF Gutter 10 (født 2009) lørdag Frisk Asker, IF Frisk Asker G2010
Frisk Asker, IF Gutter 10 (født 2009) søndag Frisk Asker, IF Tigers
Frisk Asker, IF Gutter 10 (født 2009) søndag Frisk Asker, IF Cheetahs
Frisk Asker, IF Gutter 11 (født 2008) Frisk Asker, IF Frisk Asker 1
Frisk Asker, IF Gutter 11 (født 2008) Frisk Asker, IF Frisk Asker #2
Frisk Asker, IF Jenter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF Squids
Frisk Asker, IF Jenter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF Crocodiles
Frisk Asker, IF Jenter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF Whales
Frisk Asker, IF Jenter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF Sharks
Frisk Asker, IF Jenter 8 (født 2011) Frisk Asker, IF Dolphins
Frisk Asker, IF Jenter 10 (født 2009) lørdag Frisk Asker, IF
Frisk Asker, IF Jenter 10 (født 2009) søndag Frisk Asker, IF 3
Frisk Asker, IF Jenter 10 (født 2009) søndag Frisk Asker, IF 2
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) søndag Frisk Asker, IF 1
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) søndag Frisk Asker, IF 2
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 1
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 7
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 6
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 2
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 5
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 8
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 4
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 3
Frisk Asker, IF J6/G6 mini (født 2013) Frisk Asker, IF Frisk Asker 9
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Frisk Asker, IF 5
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Frisk Asker, IF 4
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Frisk Asker, IF 3
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Frisk Asker, IF 8
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Frisk Asker, IF 2
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Frisk Asker, IF 6
Frisk Asker, IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Frisk Asker, IF 7
Gol IL Gutter 11 (født 2008) Gol IL
Gol IL Jenter 10 (født 2009) lørdag Gol IL
Gol IL Jenter 11 (født 2008) Gol IL 1
Greåker IF Gutter 9 (født 2010) Greåker IF Puma
Grüner Fotball IL Jenter 8 (født 2011) Grüner Fotball IL Supergirls
Haslum IL Gutter 8 (født 2011) Haslum IL 6
Haslum IL Gutter 8 (født 2011) Haslum IL 4
Haslum IL Gutter 8 (født 2011) Haslum IL 5
Haugsbygd IF Jenter 10 (født 2009) søndag Haugsbygd IF 1 Lyn
Haugsbygd IF Jenter 10 (født 2009) søndag Haugsbygd IF 2 Torden
Heggedal IL Gutter 8 (født 2011) Heggedal IL 2
Heggedal IL Gutter 8 (født 2011) Heggedal IL 3
Heggedal IL Gutter 8 (født 2011) Heggedal IL 1
Heggedal IL Gutter 9 (født 2010) Heggedal IL Hvit
Heggedal IL Gutter 9 (født 2010) Heggedal IL Grønn
Heggedal IL Gutter 9 (født 2010) Heggedal IL Blå
Heggedal IL Gutter 10 (født 2009) lørdag Heggedal IL
Heggedal IL Gutter 10 (født 2009) søndag Heggedal IL 2
Heggedal IL Gutter 11 (født 2008) Heggedal IL 1 Heggedal 1
Heggedal IL Gutter 11 (født 2008) Heggedal IL 2 Heggedal 2
Heggedal IL Jenter 9 (født 2010) Heggedal IL Grønn
Heggedal IL Jenter 9 (født 2010) Heggedal IL Hvit
Heggedal IL Jenter 10 (født 2009) lørdag Heggedal IL
Heggedal IL Jenter 11 (født 2008) Heggedal IL
Heggedal IL Jenter 12 (født 2007) Heggedal IL
Heggedal IL J7/G7 mini (født 2012) søndag Heggedal IL Pumas
Heggedal IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Heggedal IL Gorillas
Heggedal IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Heggedal IL Tigers
Heggedal IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Heggedal IL Lions
Holmen IF Gutter 10 (født 2009) søndag Holmen IF 2
Holmen IF Gutter 10 (født 2009) søndag Holmen IF 1
Holmen IF Jenter 8 (født 2011) Holmen IF 1
Holmen IF Jenter 8 (født 2011) Holmen IF 3
Holmen IF Jenter 8 (født 2011) Holmen IF 2
Holmen IF Jenter 12 (født 2007) Holmen IF Tigers
Holmen IF Jenter 12 (født 2007) Holmen IF Panthers
Holmen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Holmen IF 5
Holmen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Holmen IF 3
Holmen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Holmen IF 4
Holmen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Holmen IF 2
Holmen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Holmen IF 1
Holmen IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Holmen IF 6
Hvalstad IL Gutter 9 (født 2010) Hvalstad IL 1872
Hvalstad IL Gutter 9 (født 2010) Hvalstad IL Vikings
Hvalstad IL Jenter 8 (født 2011) Hvalstad IL Gaupene 2
Hvalstad IL Jenter 8 (født 2011) Hvalstad IL Gaupene 1
Hvalstad IL Jenter 10 (født 2009) søndag Hvalstad IL GO-YO
Hvalstad IL Jenter 11 (født 2008) Hvalstad IL
Hvalstad IL J7/G7 mini (født 2012) søndag Hvalstad IL Leopards
Hvalstad IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Hvalstad IL Sommerfugl 1
Hvalstad IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Hvalstad IL Sommerfugl 2
Hvalstad IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Hvalstad IL Tigers
Hvalstad IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Hvalstad IL Lions
Hvalstad IL J7/G7 mini (født 2012) lørdag Hvalstad IL Pumas
Høvik IF Jenter 8 (født 2011) Høvik IF Verk
Høvik IF Jenter 12 (født 2007) Høvik IF Hærverk
Kjelsås IL Jenter 9 (født 2010) Kjelsås IL Barca
Kjelsås IL Jenter 9 (født 2010) Kjelsås IL Real
Kodal IL Gutter 9 (født 2010) Kodal IL
Lier IL Jenter 12 (født 2007) Lier IL 1Lier J12 Rainbows
Lier IL Jenter 12 (født 2007) Lier IL 2Lier J12 Sunshine
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) søndag Lyn Fotball 2
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) søndag Lyn Fotball 1
Lyn Fotball Jenter 11 (født 2008) Lyn Fotball Tåsen AB
Nesøya IL Jenter 10 (født 2009) søndag Nesøya IL
Nærsnes & Åros IF Gutter 8 (født 2011) Nærsnes & Åros IF ØRN
Nærsnes & Åros IF Gutter 9 (født 2010) Nærsnes & Åros IF NÅIF Storm
Nærsnes & Åros IF Gutter 9 (født 2010) Nærsnes & Åros IF Bjørnene
Nærsnes & Åros IF Gutter 9 (født 2010) Nærsnes & Åros IF NÅIF Torden
Nærsnes & Åros IF Gutter 10 (født 2009) lørdag Nærsnes & Åros IF Spurs
Nærsnes & Åros IF Gutter 11 (født 2008) Nærsnes & Åros IF og Åros IF Lyn og Torden
Nærsnes & Åros IF Jenter 8 (født 2011) Nærsnes & Åros IF
Nærsnes & Åros IF Jenter 9 (født 2010) Nærsnes & Åros IF
Nærsnes & Åros IF J7/G7 mini (født 2012) søndag Nærsnes & Åros IF
Nærsnes & Åros IF J6/G6 mini (født 2013) Nærsnes & Åros IF 2 NÅIF Bears
Nærsnes & Åros IF J6/G6 mini (født 2013) Nærsnes & Åros IF 1 NÅIF Wolves
Nærsnes & Åros IF J6/G6 mini (født 2013) Nærsnes & Åros IF 3 NÅIF Lynx
Oppsal IF Fotball J7/G7 mini (født 2012) lørdag Oppsal IF Fotball jenter 2012
Rælingen Gutter 10 (født 2009) søndag Rælingen Hvit
Rælingen Gutter 10 (født 2009) søndag Rælingen Rød
Slemmestad IF Gutter 8 (født 2011) Slemmestad IF
Slemmestad IF Gutter 10 (født 2009) søndag Slemmestad IF Slemmestad G10 B
Slemmestad IF Gutter 10 (født 2009) søndag Slemmestad IF 1 Slemmestad S
Slemmestad IF Gutter 11 (født 2008) Slemmestad IF Madrid
Slemmestad IF Gutter 11 (født 2008) Slemmestad IF Barcelona
Slemmestad IF J7/G7 mini (født 2012) søndag Slemmestad IF Hvit
Slemmestad IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Slemmestad IF Blå
Slemmestad IF J7/G7 mini (født 2012) lørdag Slemmestad IF Rød
Sparta/Bragerøen, IL Gutter 8 (født 2011) Sparta/Bragerøen, IL SpaBra Furu
Sparta/Bragerøen, IL Gutter 8 (født 2011) Sparta/Bragerøen, IL SpaBra Gran
Sparta/Bragerøen, IL Gutter 8 (født 2011) Sparta/Bragerøen, IL SpaBra Bjørk
Sparta/Bragerøen, IL Gutter 8 (født 2011) Sparta/Bragerøen, IL SpaBra Palme
Sprint-Jeløy, SK J6/G6 mini (født 2013) Sprint-Jeløy, SK Hvit
Sprint-Jeløy, SK J6/G6 mini (født 2013) Sprint-Jeløy, SK Grønn
Sprint-Jeløy, SK J6/G6 mini (født 2013) Sprint-Jeløy, SK Blå
Sætre IF Graabein Gutter 11 (født 2008) Sætre IF Graabein
Vestre Akers SK Jenter 10 (født 2009) lørdag Vestre Akers SK Aker Superblå
Vestre Akers SK Jenter 10 (født 2009) søndag Vestre Akers SK Aker Himmelblå
Vestre Akers SK Jenter 10 (født 2009) søndag Vestre Akers SK Aker Kongeblå
Vestre Akers SK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Vestre Akers SK BlåSwix
Vestre Akers SK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Vestre Akers SK RødSwix
Vestre Akers SK J7/G7 mini (født 2012) lørdag Vestre Akers SK LillaSwix
Vollen Ungdomslag Gutter 8 (født 2011) Vollen Ungdomslag Grønn
Vollen Ungdomslag Gutter 8 (født 2011) Vollen Ungdomslag Blå
Vollen Ungdomslag Gutter 8 (født 2011) Vollen Ungdomslag Rød
Vollen Ungdomslag Gutter 9 (født 2010) Vollen Ungdomslag 3
Vollen Ungdomslag Gutter 9 (født 2010) Vollen Ungdomslag 2
Vollen Ungdomslag Gutter 9 (født 2010) Vollen Ungdomslag 1
Vollen Ungdomslag Gutter 9 (født 2010) Vollen Ungdomslag 4
Vollen Ungdomslag Gutter 10 (født 2009) lørdag Vollen Ungdomslag 1
Vollen Ungdomslag Gutter 10 (født 2009) lørdag Vollen Ungdomslag 2
Vollen Ungdomslag Gutter 11 (født 2008) Vollen Ungdomslag Rød
Vollen Ungdomslag Gutter 11 (født 2008) Vollen Ungdomslag Grønn
Vollen Ungdomslag Gutter 12 (født 2007) Vollen Ungdomslag Boys United 2
Vollen Ungdomslag Gutter 12 (født 2007) Vollen Ungdomslag Boys United 1
Vollen Ungdomslag Gutter 12 (født 2007) Vollen Ungdomslag Hvit
Vollen Ungdomslag Jenter 9 (født 2010) Vollen Ungdomslag 2 Vollen Revene
Vollen Ungdomslag Jenter 9 (født 2010) Vollen Ungdomslag 1 Vollen Ulvene
Vollen Ungdomslag Jenter 10 (født 2009) søndag Vollen Ungdomslag Jenter 10
Vollen Ungdomslag Jenter 11 (født 2008) Vollen Ungdomslag WildCats
Vollen Ungdomslag Jenter 11 (født 2008) Vollen Ungdomslag Lions
Vollen Ungdomslag Jenter 11 (født 2008) Vollen Ungdomslag Tigers
Vollen Ungdomslag J7/G7 mini (født 2012) søndag Vollen Ungdomslag 1 VUL 1 J7
Vollen Ungdomslag J7/G7 mini (født 2012) lørdag Vollen Ungdomslag VUL 3 G7
Vollen Ungdomslag J7/G7 mini (født 2012) lørdag Vollen Ungdomslag VUL 4 G7
Vollen Ungdomslag J7/G7 mini (født 2012) lørdag Vollen Ungdomslag 2 VUL 2 J7
Vålerenga Fotball Gutter 10 (født 2009) lørdag Vålerenga Fotball G09 Bananas
Vålerenga Fotball Gutter 10 (født 2009) lørdag Vålerenga Fotball DrageEnga
Vålerenga Fotball Jenter 8 (født 2011) Vålerenga Fotball Vålerenga Blå
Vålerenga Fotball Jenter 8 (født 2011) Vålerenga Fotball 1
Årvoll IL Gutter 12 (født 2007) Årvoll IL Puma
Årvoll IL Gutter 12 (født 2007) Årvoll IL Panter
Øvrevoll Hosle IL Gutter 9 (født 2010) Øvrevoll Hosle IL 1 Bekkestua United
Øvrevoll Hosle IL Gutter 9 (født 2010) Øvrevoll Hosle IL 2 Bekkestua City
Øvrevoll Hosle IL Gutter 10 (født 2009) lørdag Øvrevoll Hosle IL Bekkestua
Øvrevoll Hosle IL Gutter 10 (født 2009) søndag Øvrevoll Hosle IL Giants
Øvrevoll Hosle IL Gutter 11 (født 2008) Øvrevoll Hosle IL ØHIL Eikeli 2
Øvrevoll Hosle IL Gutter 11 (født 2008) Øvrevoll Hosle IL ØHIL Eikeli 1
Øvrevoll Hosle IL Gutter 12 (født 2007) Øvrevoll Hosle IL Eikeli
Øvrevoll Hosle IL Jenter 11 (født 2008) Øvrevoll Hosle IL Stars
Øvrevoll Hosle IL Jenter 11 (født 2008) Øvrevoll Hosle IL Sunshine
Nespresso Bama Fleischer Couture Samsung Elkjøp Cat Phones